Project details
In Venray realiseerden we een industriële serre uitbouw die naadloos aansluit op de bestaande woning. Voor dit project hebben we eerst de bestaande uitbouw verwijderd en de achtergevel doorgebroken, zodat de woning en serre één geheel vormen. Vervolgens is er een fundering aangelegd en is de uitbouw volledig geïsoleerd voor een comfortabel binnenklimaat.
De industriële uitstraling komt terug in het lichte interieur, de strakke, dubbele boeilijst en de aluminium schuifpui met grote glaspartijen. De boeilijst is uitgevoerd in dezelfde stijl als die van de woning, waardoor het geheel mooi aansluit bij de bestaande architectuur.
In het dak is een zadeldak lichtstraat van 400 x 200 cm geplaatst met HR++ glas. Hierdoor valt er veel natuurlijk daglicht naar binnen. Ingebouwde led spots zorgen daarnaast voor verlichting en extra sfeer in de avond. De serre uitbouw vormt een verlengstuk van de leefruimte met daarin de keuken, eethoek en een koffiehoek.
De SerreSpecialist realiseert uw serre uitbouw volledig op maat, met oog voor kwaliteit en vakmanschap. Bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Neem vrijblijvend contact met ons op voor advies of een offerte op maat.
Vraag onze brochure aan ter inspiratie
Overweegt u om te investeren in een serre aan uw huis? In deze brochure ontvangt u handige tips & inspiratie voor uw exclusieve serre op maat.