Project details
Exclusieve verbindingsgang in Nieuwegein
“Is het mogelijk om twee woningen met elkaar te verbinden door middel van een glazen entree?” Met deze vraag kwamen de bewoners bij ons. “Jazeker, dat is zeker mogelijk!” Bij De SerreSpecialist ontwerpen en bouwen wij al onze houten buitenverblijven volledig op maat, afgestemd op de woning én de wens van de klant. Geen vraag is te gek voor ons!
De twee woningen stonden op ruim drie meter afstand van elkaar, waardoor een goede maatwerkoplossing nodig was.
Het resultaat is een exclusieve verbindingsgang die beide woningen verbindt. Door het gebruik van slanke kozijnen, royale glaspartijen en een steil glazen dak blijft de ruimte licht en open, terwijl de entree naadloos aansluit op de architectuur van beide gebouwen.
In het dak is HR+++ zonwerend glas toegepast, wat zorgt voor uitstekende isolatie. Zo blijft in de zomer de warmte grotendeels buiten en wordt in de winter de warmte juist binnen gehouden. De wanden zijn voorzien van HR++ glas, wat eveneens bijdraagt aan een comfortabele binnentemperatuur.
De entree is uitgevoerd met veel zwarte details, wat zorgt voor een moderne uitstraling. De eikenhouten deur maakt het ontwerp compleet en geeft de glazen entree een stijlvolle afwerking.
Overweegt u om een houten buitenverblijf te laten bouwen? Wij denken graag met u mee! Neem contact met ons op of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag onze brochure aan ter inspiratie
Overweegt u om te investeren in een serre aan uw huis? In deze brochure ontvangt u handige tips & inspiratie voor uw exclusieve serre op maat.